Prosím počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaCeloživotní vzdělávání → Odborné kurzy (profesní, certifikační) → Ústav ekonomiky a managementu - odborné kurzy
iduzel: 55258
idvazba: 64191
šablona: stranka_ikona
čas: 8.8.2020 14:34:51
verze: 4671
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Ústav ekonomiky a managementu - odborné kurzy

Kdo jsme my

Jsme kvalitní a sladěný tým akademických pracovníků a metodiků, kteří už v praktickém životě leccos dokázali, máme zkušenosti s vysokoškolskou výukou, s výukou v celoživotním vzdělávání i s dalším vzdělávání pedagogických pracovníků. V uplynulých letech jsme realizovali obdobné kurzy na MÚVS ČVUT. Od roku 2020 jsme nově součástí VŠCHT Praha na Ústavu ekonomiky a managementu.

Kdo jste vy

Chcete se dále kvalitně vzdělávat, rozvíjet své dovednosti, rozšířit si učitelskou kvalifikaci nebo zlepšovat jazykové znalosti.  Víte, že umět cizí jazyk není jen o gramatických pravidlech, ale i o tom správně rozumět. Potřebujete umět vhodně komunikovat a kriticky myslet. Za nedílnou součást svých kompetencí považujete schopnost orientovat se v mezinárodním prostředí a komunikovat v cizím jazyce v různých profesních i životních situacích.

Co nabízíme

Otevíráme řadu nových kurzů v rámci dalšího vzdělávání, např. kurzy manažerského a osobnostního rozvoje, finanční gramotnosti, projektového řízení, cizích jazyků, metodiky cizích jazyků a dále kvalifikační studium angličtiny pro učitele. Výuka bude zahájena od září 2020.

Podívejte se na zaměření nabízených programů, jazykových a vzdělávacích kurzů a seminářů.  Pokud vás nabídka zaujala, použijte kontaktní formulář níže nebo vyplňte přihlášku do konkrétního kurzu/studia. Přihlašování bude spuštěno v průběhu srpna.

  „…dobrá kariérní perspektiva a hluboké znalosti (…) jsou pro každého tím největším kapitálem do budoucna...“ poznamenal ke všem nově otevíraným akreditovaným programům rektor VŠCHT Praha Pavel Matějka (zdroj).

Nabízené kurzy

 

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na kurzy.byznys@vscht.cz

Těšíme se na vás!

Kontaktní formulář

Aktualizováno: 23.7.2020 08:29, Autor: Ústav ekonomiky a managementu

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi